Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 12.08.2014 року №931 започатковано проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходитиме в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек з 01 по 31 жовтня щорічно.

Основними завданнями місячника є висвітлення здобутків шкільних бібліотек та популяризації їхньої діяльності. Шкільна бібліотека сприяє розвитку інтелектуального та творчого потенціалу тих, хто вчить, і тих, хто навчається.

 

Були підготовлені тематичні виставки літератури: «День працівників освіти» (до Дня вчителя), «Міжнародний день людей похилого віку», «Міжнародний день боротьби проти насилля», «День українського козацтва», «Свято Покрови», «Курити - здоров"ю шкодити", "Алкоголь не приводить до пуття", «День визволення України від фашистських загарбників», «День жертв політичних репресій». Також наявні постійнодіючі виставки спрямовані на патріотичне вихованні, правове виховання «Знаючи права, пам’ятай про обов’язки», здоровий спосіб життя «Здоров’я дітей – багатство нації», популяризація художньої та дитячої літератури «Радимо прочитати», «Нові надходження» та інші.

 

 

На даний момент у бібліотеці триває щорічна акція «Подаруй бібліотеці книгу». Будемо вдячні всім за співпрацю. Перелік подарованої літератури буде розміщений на стенді «Куточок читача», що розташований у бібліотеці та на сайті.